img img

ПРО КОСМОС

img Засновники Cosmos in. architecture and hospitality lab
Роман та Ярина Баховські

Ярина.

Вперше я відчула любов до архітектури, коли побачила кліп Kanye West “Runaway”. Мій погляд зупинився на будинку з внутрішнім двором у формі кола. Тоді ми орендували маленьку хрущовку, з величезною кількістю радянських меблів на всі випадки життя. А тут я побачила чистий простір з видом на внутрішній двір, на якому пасеться маленька овечка. Не знаю, наскільки можна полюбити дім, у якому ти не був, але я декілька днів ходила і уявляла, яке це щоденне щастя — жити в такому просторі.

Роман.

Сама ідея бізнесу прийшла коли ми, як молода сім’я, зіткнулись з проблемою ремонту перед народженням сина та покупкою нерухомості в Україні — виявилось, це невиправдано дорого.

Ярина.

На початку 2017 року вирішили ризикнути і замість покупки квартири інвестували у омріяну справу. Від початку ми знали, що не хочемо створити ще один тривіальний бізнес. Тому пообіцяли собі, що наша справа буде нести усі ті цінності, в які віримо. Якщо коротко: ми хотіли імплементувати у нашу справу три принципи: творити глобальний продукт в Україні, бути інноваційними та екологічно свідомими.

Роман.

Ми вибрали напрямок розробки та запуску місць для відпочинку, який нам близький. Нам вдалось відмовитися від багатьох цікавих напрямків, заради того, який найбільше драйвить.

Наша глобальна ціль — стати № 1 у сфері рекреації в Україні!

COSMOS In.

Архітектурна компанія, яка створює найкосмічніші місця для відпочинку.

Пристрасть

— Запускати унікальні готелі — Проектувати відпочинкові котеджі — Створювати нетипові заміські будинки у особливих місцях

суперсила

Інтеграція практичних знань та навичок про відпочинок, маркетинг, архітектуру та будівництво.

Досвід

Ми пройшли увесь шлях запуску відпочинкових локацій і тепер маємо чітке бачення того, як і для чого створювати архітектуру.
img

3

успішні управлінських кейси реалізували
img

5

разів ночували в наметі, щоб сповна відчути космічне місце і спроектувати локацію, яка закохує з першого погляду
img

6

моделей із LEGO зібрали для того, щоб підібрати правильний об’єм будинку
img

246

космічних ділянок об’їздили
img

3 250

людей відчули космос в наших локаціях
img

17 686

м. кв. запроектували

МЕДІА ПРО НАС

img

За що ми готові битися

Щоб майстри поклали плитку рівно Щоб будинок дивився в ту сторону, де найкращий вид Щоб картинка відповідала реальності Щоб люди одразу впізнавали ваш готель у своїй стрічці Instagram Щоб майстри не пропадали Щоб всі зорі зійшлись