Сонячна художниця Андріана Чухній, разом зі своїм наставником Ігорем Степаником створили унікальну картину, яка стала патерном для хустини.

Разом із Андріаою та її наставником — художником Ігорем Степаником ми виїхали на відпочинкову локацію Cosmos One, щоб надихнутись природою мальовничого українського села. Тут і була написана космічна картина. Далі, на основі патерну, спільно із першим інклюзивним ательє Lady Di Atelier ми створили хустину, яка має назву “COSMOS”.

“Хустина “COSMOS” — для всіх, хто творить майбутнє кожний день. Це історія про вільних і відкритих людей, які разом із нами будують толерантний світ”, — Ірина Ляховенко та Ярина Янчак, співзасновниці Lady Dі Atelier. Полотна Андріани Чухній можна переглянути у нас в офісі, а також придбати, написавши нам у соцмережах або безпосередньо на сайті Lady Di Atelier.

Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую