Decor_1
Decor_2
Decor_3

Reviews

(UA) Катерина

(UA) Як би не складалися події, нам не варто відмовлятися від своєї мрії. Коли почалась війна, я сказала своєму чоловікові: “Зупиняємось. Поки, про те, щоб рухатись далі, не може бути й мови”. Але він дав мені впевненість, що все буде добре і буде перемога. Думаю, реалізація цього проекту повпливає на нашу сім’ю і, сподіваюсь, змінить усе місто. Хочу вірити, що через 100 років наші нащадки скажуть: “Які круті думаючі люди жили раніше”!

Кожен раз, коли я їду до вас, я надихаюся. Після першої презентації я видихнула і зрозуміла: “Шлях початий!” І в мене вже не було більше питань, шукання альтернатив. Ми не так часто зустрічаємось, але кожного разу, коли я приїжджаю, в мене виростають крила! Те, що ви показуєте на презентаціях, резонує мені і я ще більше хочу говорити, хоча в житті я зовсім не балакуча.

(UA) Оксана

(UA) Знали про СOSMOS in. давно. Будинок в селі Майдан запав в серце із самого початку. Так сталось, що в травні 2021 року я познайомилась із Романом, співзасновником компанії, на  семінарі Aspen Institute і ми одразу проговорили можливість співпраці по проекту нашої виноробні.

Дуже сподобалась вся команда по енергетиці, підході до архітектури і своєї справи загалом. Одразу було відчуття того, що це свої люди. Професійні і креативні. Працювалося комфортно і легко, вдалось втілити все, що мали на меті. 

FATHER`S WINE
(UA) Олег та Юлія

(UA) Рік тому ідея збудувати будинок здавалась шаленою та недосяжною. Але життя перевернулося після першої зустрічі з СOSMOS in. Ми познайомились з командою, відвідали ділянку і самі не зрозуміли як запустили процес створення нашого місця. Кожна наша зустріч наповнена креативом та грандіозними ідеями.

СOSMOS in. — це не просто архітектурна компанія, це космічна сім’я дуже крутих людей і проектів, які несуть красу в цей світ. 

SUNSET

This website uses cookies. They improve your navigation and the quality of our site. By navigating, you accept the placement and use of cookies as described in our Privacy policy

Yes, i agree No, thanks