Decor_1
COSMOS IN

Архітектурна компанія, яка створює найкосмічніші місця для відпочинку.

СУПЕРСИЛА

Ми знаходимо унікальні місця в Україні і розкриваємо їх архітектурою

МІСІЯ

Зробити так, щоб Україна асоціювалась з унікальною архітектурою на природі та запалити людей творити прекрасне із повагою до природи

Decor_1
Decor_2
Засновники COSMOS in. Роман та Ярина

На початку 2017 року ми вирішили ризикнути і замість покупки квартири інвестували у омріяну справу. Від початку ми знали, що не хочемо створити ще один тривіальний бізнес. Тому пообіцяли собі, що наша справа буде нести усі ті цінності, в які віримо. Ми хотіли імплементувати у нашу справу три принципи: творити глобальний продукт в Україні, бути інноваційними та екологічно свідомими.

Відео про нас
Як народжувався Космос?
Історія від ідеї — до реалізації. Місія, цілі та плани по захопленню світу. Розповідають співзасновники Роман та Ярина Баховські.
Яка фраза описує Космос?
Кажуть, що Космосі рік — за два і день — за п’ять. Чи це й справді так, запитали в нашої команди. Шукайте небанальні відповіді Космонавтів у цьому відео.
Мрії не збуваються, якщо?
Реалізація будь-якої мрії неможлива без чотирьох компонентів: відповідальності, віри, надії та любові. Ярина та Роман розповіли TEDxLviv, чому варто ставити високі цілі.

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

Так, я погоджуюсь Ні, дякую