Decor_1
Decor_2

Космічні Господарі цієї локації до нестями закохані в гори, тому, де буде стояти будинок, було вирішено майже одразу. І коли вони побачили вид, який відкривався з цього місця, вони сказали: «Це саме те, що ми шукаємо»! Так почалась історія Black Rock.

Decor_1
Decor_2

Розміри будинку ідеально збалансовані. В ньому є все необхідне для комфортного життя та емоційності простору. Будинок має 3 кімнати та велике технічне приміщення для зберігання побутових речей. Внутрішній простір оформлений у світлих тонах із використанням дерева. Нашим Космічним Замовникам було важливо створити універсальний дизайн.

Decor_1
Decor_2

Центральний простір об’єднує зону відпочинку та кухню всередині, а також терасу, яка є частиною будинку завдяки розсувним панорамним вікнам.

Сам силует будинку приховує другий півповерх, як додаткову зону для сну з видом на нічне зоряне небо. Тут може бути додатковий простір для відпочинку та ігор дітей, або спальня для гостей.

 

 

Читати більше

Наскрізна проглядність вікон у кухонній зоні запроектована так, що коли ви відчиняєте їх з обох боків — кухня зливається з терасою та стає зоною для спільних вечорів та трапез.

 

Інтимна зона спальні має власний вихід на терасу. Функціонально кімната поєднує місце для сну, усамітнення, робочу зону та гардеробну.

ФОТО BLACK ROCK
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую