Decor_1
Decor_2

У 2006 році Тарас Буячок запалився ідеєю робити крафтове українське вино на Тернопільщині. На той час в Україні культура виноробства лише починала народжуватись. Йому подобався процес створення та культура споживання. Він захотів поділитись нею зі своїми земляками, а потім із усім світом.

Decor_1
Decor_2

Прямо на подвір’ї знаходилась виноробня, де тестувались та створювались нові продукти. Тут відбувалися всі процеси: від виробництва до зберігання. Після того як Володимир пішов з життя, будівля виноробні стала одним із цехів по виготовленню меблів ще однієї родинної справи.

Через деякий період дружина та діти Тарас та Оксана вирішили відродити справу свого тата. Після численних обговорень народилась назва, яку ми знаємо тепер, з’явився новий голос та звучання бренду. Згодом Father`s Wine та COSMOS зустрілись, познайомились і так розпочалась наша спільна пригода. 

Читати більше

Існуюча двоповерхова будівля мала загальний об’єм 400 м/2. Для розвитку бренду в майбутньому цього було замало. Засновники розуміли, що реновація є необхідною. Головна мета — показати бренд таким, яким він є. Яскравий, сучасний і зрозумілий людям із різних куточків країни.

 

Decor_1
Decor_2

У нашому випадку, реновація не змінила первинні функції простору, а лише переорієнтувала його на відвідувачів. Основний фокус — на презентації бренду гостям. Важливо, де, як та у якій атмосфері проходить перше знайомство із Father`s Wine. 

Ми запроектували багато маленьких острівців для спільного проведення часу: на другому поверсі —  дегустаційний зал-лабораторія, лекторій та кухня, на першому  зони для зберігання вина. Тепер моментів доторків до бренду стало значно більше. 

Читати більше
Decor_1
Decor_2

Перший поверх поділений на три основні блоки — зустрічі гостей, зберігання та виробництва. Усе починається із рецепції потім переходить до вітрини, де можна придбати вино і перетікає у лаудж-зону.

Зберігання вина. Кожен сорт потребує дотримання свого температурного режиму, тому загальний простір ділиться на три підзони, призначених для зберігання вина у пляшках, ігристого вина та вина в бочках. Також ми передбачена міні-зона для дегустації у оточенні пляшок вина.

Виробництво. Головна ціль — зробити максимум відкритої площі, яка легко трансформується, залежно від етапу створення вина.

Особливе місце у культурі споживання вина посідає дегустація. Зазвичай, усі дегустації Father`s Wine проходили в літньому будиночку, поруч із приватним помешканням сім’ї. А в теплу пору власники виносили стіл на вулицю, перед літнім будиночком і проводили дегустацію за ним.

Нам хотілось зберегти традицію великого спільного столу на подвір’ї, але водночас відділити приватну зону сім’ї від публічної. Ми перенесли перемістили стіл під криту терасу, перед виноробнею. 

Вітраж кольору вина. Він має свою, чітко визначену функцію відділяє виробничу зону від зони дегустації. Завдяки цьому об’ємна промислова будівля виглядає делікатною.

Із обох боків будуть розташовані амфори, а через вікно переглядатиметься виробнича зона. Так відвідувачі матимуть змогу спостерігати за процесом народження вина. Також, завдяки ньому, вдалося приховати вид на задній двір.

Decor_1
Decor_2

Усі будівлі — і приватний будинок сім’ї, і виноробня розміщені досить близько один від одного. Тому одним із завдань було зберегти приватність Космічної сім’ї. 

Ми запропонували декілька різних рішень, одне із них розміщення входу у виноробню по центру, сильно сподобалось Замовникам. Гість який приїде на виноробню, буде входити через маленький виноградник та одразу бачитиме фасад будівлі. Втілення цієї ідеї вимагало перепланування території, зокрема потрібно було перенести вхід та перемістити частину виноградників. Наші Замовники довго не вагались і почали діяти одразу.

(EN)  

 

Читати більше
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую