Decor_1
Decor_2

Цей будинок завжди був тут. Він народився із землі, сонця та вітру. А нашим призначенням було зберегти його дзен та перенести у фізичний вимір із максимальною точністю.

Decor_1
Decor_2

Ми прагнули зберегти вид, починаючи із входу. Такого ефекту вдалось досягнути завдяки розлому будинку та перспективному розширенню. Перше, на чому зупиняється погляд — проблиск природи крізь скляні вставки біля вхідних дверей. Поступово природа стає все ближчою і веде до місця вогню. А сам будинок огортає з усіх сторін та закохує Космічного Господаря у своїх обіймах. 

Decor_1
Decor_2

Уявіть — у вас неймовірний вид із кожного вікна. Ви виходите назовні і відчуваєте себе Говардом Рорком. Нам хотілось зберегти це відчуття свободи і водночас огорнути нашого Космічного Господаря теплом.

Так з’явилась втоплена тераса та місце для живої ватри. Тут легко забувається про буденне та з’являються інші смисли. Потріскування дров, шум вітру і вид на паруючі гори. Здається, це і є рай для Протагоніста.

Decor_1
Decor_2

У внутрішньому плануванні будинку є поділ і день та ніч. Або на зону сну і зону активну. Праве крило будинку є просторою спальнею, а ліве лаунджем із зоною вогню та місцем для трапези. Обидва простори мають величезні кутові вікна. Так Космічний Замовник матиме можливість насолоджуватись сходами та заходами сонця із самого серця будинку.

Інтер’єр дому наповнений традиційними гуцульськими елементами. Природність простору та органічність кожної його складових заохочують до експериментів: важкі, обрамлені склом двері, керамічна плитка із косівським розписом, трембіти замість світильників над кухонним островом. Такі матеріали та речі розповідають свою особливу історію та несуть свої сенси.

Більше інтер'єру Газда
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую