Decor_1
Decor_2

Перше відчуття, яке хотілося зберегтимаксимальне занурення архітектури у природу. Прихований в’їзд та дах, покритий зеленими насадженнями. Ви ніби пірнаєте вглиб, у саму гору, яка ховає справжній рай на землі.

Ми закохались у місце із першого погляду. За декілька місяців до знайомства із Космічним Замовником частина команди вирушила у експедицію, в Тухлю. Ділянка одразу нам запам’яталась. Навкруги цвів верес і усе було покрито бузковим кольором. Ми були в захваті і почали брейнштормити та уявляти, як круто — запроектувати будинок на цьому космічному місці. І вже зовсім скоро з’явився він — наш Космічний Герой, так само сильно закоханий в це місце.

Decor_1
Decor_2

Hidden Heaven — це сховок для молодої пари, яка любить подорожувати, надихається горами і цінує мінімалістичні рішення. Вони багато часу проводять вдома, тому це місце для усього: роботи, навчання, спорту та відпочинку.

Decor_1
Decor_2

Будинок прихований і вильотний водночас. Ми обрали планування у вигляді вигнутої букви “П”. Таке рішення обумовлено рельєфом та кліматичними умовами. Через вітри виникла необхідність створити внутрішній захищений простір. Це додає приватності нашим Космічним Господарям: із фронтальної частини будинок оточений лісом, а по бокам відокремлений від сусідів.

Decor_1
Decor_2

Простір поділений на п’ять зон які відкриваються поступово. Перша зона це вхідна група, яка включає гараж, технічні приміщення та коридор. Далі ми проходимо у кухню та вітальню серце дому із максимально вильотною частиною вітальні, в якій можна сидіти навколо вогню та зону кухні, яка виходить на терасу. 

Третя зона — це тераса, яка об’єднує весь дім. Вона починається посередині помешкання та поєднує внутрішню кухню із терасою та зовнішнім каміном. Далі дає нам доступ до SPA-зони у центрі дому та завершується вильотним басейном. Він є крайньою точкою тераси і дарує відчуття того, що весь дім є оточений водою.

Зона номер чотири це SPА. Включає джакузі, сауну та спортивний зал. Ця територія відділяє також найбільш приватну та інтимну територію спалень.

Читати більше
Decor_1
Decor_2

Окремої уваги заслуговує великий внутрішній простір між лівим і правим крилом. Він знаходиться практично посередині та захоплює космічний вид. Якщо у теплу пору відкрити вікна у вітальні, площа тераси значно розширюється і стає більшою у два рази. Ідеально, щоб спостерігати за тим, як жовтогарячий диск сонця ховатиметься у вершечках гір.

Нашим Космічним Господарям є важливим відчуття води, незалежно від пори року. Влітку за відновлення водного балансу відповідає басейн. Він розташований на краю тераси — фактично плесо води обрамляє весь будинок. У холодну пору відчуття води дарує SPA із видом на гори. Тут можна спостерігати як змінюються один за одним сезони, зелень літа переходить у оранжеву палітру осені, а потім закутується у біле покривало зими.

Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую