Decor_1
Decor_2

Архітектурна концепція цього прокту максимально використовує своє природне оточення, а сам простір є втіленням функціональності та естетики. Кожне місце дому випромінює красу, яка ховається в простоті ліній, форм, деталей.

Decor_1
Decor_2

Космічні Господарі цього дому. Вперше ми зустрілись #нагорі, в Тухлі. Був полудень свіжого серпневого дня. Дощ закінчився декілька годин тому, небо вкривали сірі хмари, тому гори були напрочуд зеленими. Починався сезон цвітіння вересу і подекуди стелився килим лілово-рожевого кольору.

Космічні Господарі одразу обрали місце для свого дому посеред гір. Ділянка знаходиться на одній з найвищих точок і ховається від сусідів. Цю особливість ми використали при створенні проекту дому.

Decor_1
Decor_2

Формотворення розпочалось із одного із важливих побажань наших Космічних Замовників. Тому спочатку… Ми продумали декілька варіантів накриття для паркування автівок.

Ви залишаєте свій автомобіль внизу і потрапляєте в середину дому. Лишаєте верхній одяг і усі турботи й прямуєте до тераси. Вас огортає м’якість проміння призахідного сонця, а гори плавно заколисують у своїх обіймах.

Decor_1
Decor_2

Маємо із нашими Космічними Замовниками одну спільну слабкість: зустрічати захід сонця із найкращим видом. Умовно будинок поділений на зони, де найбільш космічний вид відкривається із тераси. Тут є басейн, декілька лаундж-зон та місць для живої ватри.

Decor_1
Decor_2

Усі спільні простори та технічні приміщення розмістились в основному блоці будинку. Зліва — вітальня, об’єднана із кухнею та з виходом на криту терасу.

Тераса плавно продовжується лаунджем, який знаходиться у невеличкому пониженні. У центрі — стіл-острів, який вміщує до десяти гостей. Ще нижче — декілька місць, об’єднаних навколо ватри.

Справа — головна спальня господарів, гардероб та ванна кімната кімната. Ми почали проектувати до війни і вже у процесі передбачили місце під головною спальнею, де Космічні Господарі зможуть облаштувати надійний сховок. Дві гостьові спальні на нижньому поверсі також мають окремі санвузли та тераси із виходом на вулицю.

Читати більше
Descor_1
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую