Decor_1
Decor_2

Цей заміський будинок створений для великої родини, яка збиратиметься тут за дружнім столом та проживатиме важливі моменти разом.

Серцем будинку, загальною площею 210 м/2, є зона приготування їжі, яка плавно переходить у зону відпочинку та поєднується із місцем живого вогню. З усіх боків будинок оточений терасами, які з’єднані із релакс-зоною та зоною барбекю. Блок спалень розмістився у задньому фронті будинку, а зі спальні господарів можна стрибнути прямо в басейн.

Будинок був рекордсменом по кількості форм і кінцево знайшов своє відображення у рельєфі. Саме місце оточено горбиками і проєктуючи, кожну форму даху, ми порівнювали із ландшафтом ділянки, тому кінцевий варіант максимально природно вписаний у середовище.

Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую