Decor_1
Decor_2

Вони — поводирі, чиє світло допомагає знайти орієнтир у суцільній темряві, завжди раді першопрохідцям — сміливцям, спраглим до пригод. Тільки сміливим підкоряються моря(с).

Decor_1
Decor_2

Детальний аналіз прилеглої площі розкрив потенційний ризик хаотичної забудови: поруч знаходиться 70 окремих ділянок. Тому у нашій стратегії генплану передбачене грамотне поєднання суспільних просторів із існуючими спорудами та відокремлення приватних зон відпочинку. Громадська зона є загальнодоступною як для місцевих мешканців, так і для гостей.

 

Ми вирішили не обмежуватись одним сценарієм руху відвідувачів, тому запропонували два шляхи до маяка. Перший, більш звичний  по суші та другий по воді. Нам бракувало яскравого акценту, який привертав би увагу відвідувачів. Таким концептуальним елементом стала червона стрічка. Вона веде гостей від води і супроводжує по усій території комплексу.

Читати більше
Decor_1
Decor_2

Перед стартом проектування ми провели геологічне дослідження та визначили потенційно небезпечні зсуво місця. Це суттєво звузило площу проектування та обумовило розташувати будинків у глибині ділянки.

Descor_1
Decor_1
Decor_2

Досвід перебування починається задовго до того як людина фізично потрапляє на місце. Ми розмежували шлях гостей, які приїхали в відпочинковий будинок і відвідувачів маяка, а також відвели зону паркування від решти споруд. 

Ви залишаєте авто, і, неспішно прогулюючись пішки, на віддалі, пізнаєте місцевість, приглядаєтесь до води — і потрапляєте до маяка. Зупиняєтесь і насолоджуєтесь найкращим видом.

Грань між ландшафтом та архітектурою стирається завдяки плавно закругленій формі. Нам було важливо створити простір для споглядання. Із кафе на першому поверсі відкривається панорама на 360, яка підсилюється водною стіною.

Посередині споруди є вихід на зовнішній балкон, він є яскравим акцентом і в гарну погоду можна вийти на вулицю та піднятись по ньому на вершину. 

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2

Ми розробили різні комбінації відпочинкових будинків. Великий, який може прийняти більшу кількість гостей та менші як його супутники. Одним із викликів було закласти достатньо відстані для збереження приватності, і, водночас, не потрапити у зсувонебезпечні ділянки. 

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2

Кожен із п’яти будинків має різне планування та акценти, це зроблено задля того, щоб створити унікальний досвід перебування і заохотити відвідувачів повертатись. Фокус при розробці планування був на збереженні приватності гостей.

Оскільки ми знаходимось високо над водою, а на суші бракувало відчуття води, ми вирішили інтегрувати цей елемент у кожен із відпочинкових будинків. 

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую