Знайомтесь: готель, який може стати вашим домом.

Він ніжно шепоче про тепло великого дружнього вогнища, галасливі застілля та теплі моменти, які проживатимуться тут.Все просто і зрозуміло: два окремі спальні блоки, два окремі санвузли та велика спільна вітальня. А ще — дві окремі тераси, острівець для споглядання заходів сонця та місце для вечірньої ватри.

Місця вистачить для всіх і кожен знайде собі куточок для усамітнення.

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2

Фасад — у насичених темних кольорах. Фальц, реставрована дошка, камінь. Звивиста доріжка веде до річки. Тут — зовсім інший світ, де усе оживає і стає таким легким і здійсненним, як у дитинстві.

Від самого початку ми мали чітке ТЗ і навіть готове планування від Замовників. Але навіть, коли проект здається простим, ми знаємо напевне: не можна опускати планку.

Нашим головним викликом було продумати максимально комфортне розміщення шести людей на 120 м/2 і фактично створити два будинки [із відокремленими спальнями та санвузлами] під одним дахом.

Прямий вихід до річки, заздалегідь продуманий дитячий майданчик із використанням старих автентичних дощок та маленькі парканчики із місцевого каменю, які ховатимуть цей будинок.

Decor_1
Decor_2

Якщо дім — це острів затишку, то обідній стіл — то його серце. І це без перебільшення. Його діаметр — 1200 см. Таким було одне із ключових побажань наших Космічних Замовників: стіл, за яким може комфортно розміститись шість персон. Тому при проектуванні ми використали один лайфхак: спочатку розміщували стіл у центрі приміщення, а вже тоді навколо нього будували стіни.

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую