Знайомтесь: готель, який може стати вашим домом.

Він ніжно шепоче про тепло великого дружнього вогнища, галасливі застілля та теплі моменти, які проживатимуться тут. Все просто і зрозуміло: два окремі спальні блоки, два окремі санвузли та велика спільна вітальня. А ще — дві окремі тераси, острівець для споглядання заходів сонця та місце для вечірньої ватри.

Місця вистачить для всіх і кожен знайде собі куточок для усамітнення.

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2

Фасад — у насичених темних кольорах. Фальц, реставрована дошка, камінь. Звивиста доріжка веде до річки. Тут — зовсім інший світ, де усе оживає і стає таким легким і здійсненним, як у дитинстві.

Від самого початку ми мали чітке ТЗ і навіть готове планування від Замовників. Але навіть, коли проект здається простим, ми знаємо напевне: не можна опускати планку.

Нашим головним викликом було продумати максимально комфортне розміщення шести людей на 120 м/2 і фактично створити два будинки [із відокремленими спальнями та санвузлами] під одним дахом.

Прямий вихід до річки, заздалегідь продуманий дитячий майданчик із використанням старих автентичних дощок та маленькі парканчики із місцевого каменю, які ховатимуть цей будинок.

Decor_1
Decor_2

(EN) If the house is an island of comfort, then the dining table is its heart.

And this is without any exaggeration. Its diameter is 1200 cm. This was one of the key wishes of our Cosmos Clients: a table that can comfortably seat six people. Therefore, we used one life hack while designing it: first we placed the table in the center of the room, and then we built walls around it.

Якщо дім — це острів затишку, то обідній стіл — то його серце. І це без перебільшення. Його діаметр — 1200 см. Таким було одне із ключових побажань наших Космічних Замовників: стіл, за яким може комфортно розміститись шість персон. Тому при проектуванні ми використали один лайфхак: спочатку розміщували стіл у центрі приміщення, а вже тоді навколо нього будували стіни.

Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Decor_1
Decor_2
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую