Decor_1
Decor_2

Уявіть, як це — бути у іншій частині світу і захотіти створити своє місце сили тут, посеред українських гір.

Майже рік тому наш Космічний Замовник був у Перу і побачив обліт мальовничого горба в Тухлі. Декілька тижнів спілкування — і наш Космічний Замовник приймає рішення купити ділянку онлайн та збудувати свій відпочинковий центр тут, в Україні.

Наша перша зустріч-знайомство трапилась лише через декілька місяців. Тоді наш Космічний Замовник фізично виїхав на місце, яке він обрав на іншому краю світу. Видихнули ми лише тоді, коли почули: “Я знайшов його. Це Космос”!

Ми розділили зони сну, медитації та прийому їжі. Комплекс складається із декількох типів будівель, кожна з яких має своє пряме призначення.

Відновлення. Ми знаємо, як важливо підтримувати своє тіло та дбати про ментальне здоров’я.Відпочинок. Завдяки якісному сну ми почуваємось добре. Повітря, насичене чистотою і вид, наповнений горами.Гастрономія та споживання їжі. Прості ритуали, які дарують затишок і відчуття дому. 

У процесі проектування технічне завдання змінювалось декілька разів. Спочатку готель та чайна мали знаходитись в одній будівлі. Але після одного із виїздів на ділянку ми зрозуміли, що двоповерховий об’єкт є занадто громіздким. Тому, спільно із Космічним Замовником, ми прийняли рішення розділити готель та чайну на дві окремі споруди.
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую