Decor_1
Decor_2

Це історія про сміливу і трохи авантюрну сім’ю. Наші Космічні Замовники ризикнули й почали будувати свій перший дім одразу після одруження, маючи лише частину будматеріалів і не маючи усіх коштів.

Пройшли роки, у цієї пари з’явилось двійко прекрасних дітей, багато теплих моментів разом і… бажання створити другий дім для себе та своїх людей.

Decor_1
Decor_2

Спокійні і водночас драйвові, батьки двох дітей, які мають свої власні захоплення: старша донька займається гімнастикою на полотнах, а молодший син — дослідник, який не стомлюється ставити питання. 

Господар дому любить готувати на відкритому повітрі, Господиня дому мріє про міні-город, де можна саджати квіти, збирати врожай, бути на самоті із собою. Ми уявляємо цей дім для душі, насичений життям, Космічних Господарів, які намріюють свої подорожі сюди.

Decor_1
Decor_2

Форму створюють два ідентичні об’єми, два різні природно зістарені матеріали[камінь та дерево], з’єднані за допомогою скляного модуля. Він виконує функцію входу, впускає світло всередину і дарує гарний вид як тільки ви переступаєте поріг дому. Завдяки зигзагу з’являється захищений внутрішній дворик із двома просторими терасами і формується чіткий поділ на сонну та активну зони. 

Наша команда прагнула максимально зберегти приватність Космічних Господарів, хоча спочатку ця місія здавалась неможливою, оскільки будинок сусідує із відпочинковими локаціями. Відмежуватись з обох боків вдалось завдяки щільним зеленим насадженням, від дороги будинок приховує невеличкий паркан. 

Decor_1
Decor_2

Тераса — серце усього,  вітальня — серце дому. Великий стіл замість кухонного острова, простора і водночас  захована зона для різноманітних кулінарних експериментів та зберігання стафу, максимально функціональна і з можливістю споглядання.

Descor_1
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую