Decor_1
Decor_2

Архітектура будинку натхненна заходом сонця. Колірна гама фасаду наповнена теплом і нагадує нашим Космічним Господарям про їх найкращі заходи сонця, які вони зустрічали у різних куточках нашої планети. Тепер їхній мікровсесвіт тут, посеред українських гір.

Був полудень гарного червневого дня. Ми приїхали на ділянку для першої зустрічі із майбутніми Космічними Господарями. Сонце стояло в зеніті і починало добряче припікати. Лише час від часу легкий вітерець погойдував крони дерев. Коли ми піднялись на ділянку, то одразу зійшлись на думці: “Тут точно потрібна вода!” Місцина заросла ялинами, які створюють природній затінок. Нашим Космічні Господарям це нагадало традиційні вілли на Балі, оточені тропічним садом.

Decor_1
Decor_2

Будинок став відображенням характеру наших Космічних Господарів: ззовні гармонія та спокій, а всередині драйв та завзяття. Головний фасад мінімалістичний і стриманий, але всередині, у внутрішньому дворику, ховається справжній рай на землі.

Decor_1
Decor_2

Основою правового крила є відкритий простір для відпочинку, приготування та прийому їжі. Повнорозмірні скляні панелі розсовуються, відкриваючи доступ до тераси з літньою кухнею та басейном. 

Йдемо в ліве крило. Тут розмістились дві спальні, робочий кабінет, санвузол та технічне приміщення. Згодом з’явилося кругле вікно, через яке можна підглядати за полум’ям на терасі ловити дзен прямо із робочого місця.

Ідея почала диктувати форму. Якщо є басейн то є і внутрішній дворик. Нам хотілось подарувати більше повітря у головній кімнаті так трапилось підняття даху в кухні-вітальні.  Форма нагадує поцілунок два крила будинку ніби поєднуються у вияві любові.

Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую