Decor_1
Decor_2

Відчиняти зранку вікна, щоб впустити сонце і вітер. Почути плюскіт води і після сніданку вирушити на прогулянку до озера. Він[Космічний Господар] зможе усамітнитись у своєму кабінеті, а діти бавитимуться на другому поверсі. Головне: кожен відчуватиме себе собою, бо це — ваш дім.

Decor_1
Decor_2

Господарські приміщення розташовані на в’їзді і виконують роль буфера між вулицею і будинком.

Тує є місця для зберігання усього: дров для каміна та вогнища, засобів догляду за ділянкою, паркування авто та стоянки для човна. Ми створили цілий міні-генплан, із дитячим майданчиком, будиночком на дереві та літньою ванною на терасі.

Decor_1
Decor_2

Планування буквою Г дозволяє сформувати приватний простір тераси — з одного боку, а також відмежуватись від сусідів — з іншого.

Decor_1
Decor_2

Кабінет господаря виведений за межі шумної спільної зони. Повітряний і легкий простір, заввишки майже чотири метри: тут можна усамітнитись та побути наодинці із своїми думками, спланувати свій наступний день чи прорефлексувати минулий. Місце, де час рухається за законами господаря.

Decor_1
Decor_2

Вітальня об’єднана із кухнею, вона струнка[дворівнева] і повітряна.  Внизу розмістилась спальня батьків, а у піддашші заховалась дитяча кімната.

Завдяки цьому вдалось створити об’ємний перший поверх: відпочинковий простір, який об’єднує кухню із двома зонами: приготування їжі та робочо-експериментальною, для улюблених занять Господині Дому.

Із першого поверху є додатковий вихід на зовні та проглядається зона дозвілля дітлахів.  Дім, де хочеться жити своє найкраще життя.

Descor_1
Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую