Decor_1
Decor_2

Історія цього затишного готелю почалась із того, що наш Космічний Замовник захотів створити особливе місце для дорогої йому людини.

Крок за кроком, із дня в день, у нас спільно народжувались нові ідеї та вимальовувалися концепція, з’являються нові рішення та деталі.

Decor_1
Decor_2

Коли ми вперше приїхали на ділянку, був морозний зимовий день. Але одне місцина була дуже теплою, тут хотілось затриматись на довше. Ми зрозуміли: ось воно, ідеальне місце для релаксу і спроектували тут лаунж.

Завдяки рельєфу природно створюється ефект вильоту басейну та відкривається вид на гори прямо з води. Неподалік — невеличкий амфітеатр із місцем для ватри, який об’єднаний із кафе. Тут можна буде класно провести час спільно, за розмовами чи за келихом вина. Або у гармонійному їх поєднанні. 

 

Кожен номер має місця для усамітнення та уповільнення. Ванна/тераса/камін. А ідеальний момент місця — це коли виходиш на терасу прямо з ванни або релаксуєш у чані із видом на паруючі гори.

Давайте будувати ваш Cosmos на Землі
Виникли запитання? Напишіть нам

    Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

    Так, я погоджуюсь Ні, дякую