Decor_1
Decor_2
Decor_3

Відгуки

Оксана

Знали про СOSMOS in. давно. Будинок в селі Майдан запав в серце давно. Так сталось, що в травні 2021 року я познайомилась із Романом, співзасновником компанії, на  семінарі Aspen Institute і ми одразу проговорили можливість співпраці по проекту нашої виноробні.

Дуже сподобалась вся команда по енергетиці, підході до архітектури і своєї справи загалом. Одразу було відчуття того, що це свої люди. Професійні і креативні. Працювалося комфортно і легко, вдалось втілити все, що мали на меті. 

FATHER`S WINE
Олег та Юлія

Рік тому ідея збудувати будинок здавалась шаленою та недосяжною. Але життя перевернулося після першої зустрічі з СOSMOS in. Ми познайомились з командою, відвідали ділянку і самі не зрозуміли як запустили процес створення нашого місця. Кожна наша зустріч наповнена креативом та грандіозними ідеями.

СOSMOS in. — це не просто архітектурна компанія, це космічна сім’я дуже крутих людей і проектів, які несуть красу в цей світ. 

SUNSET

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

Так, я погоджуюсь Ні, дякую