Decor_1
Decor_2
Decor_3

Відгуки

Олександр

Орієнтовно у 2018 році ми відвідали ваш будинок під Львовом, потім — під Тростяном. Ми довго думали над будівництвом власного простору біля Львова, але не складалось. Після пандемії і початку війни стало зрозуміло, що прив’язки до міста вже немає. І так, як ми мали у Шацьку гарну ділянку — вирішили будувати там свій простір там. 

Мені було легко довіритись вам, оскільки я бачив ваш підхід до роботи на реалізованих об’єктах. Також відіграла роль ціна, вона є дещо вищою за інші варіанти, які я розглядав, але водночас — це давало впевненість в тому, що ви зможете приділити нам достатньо уваги. 

Найбільше мені імпонує ваш підхід: ви великою командою виїхали на ділянку, спокійно реагували на зміни у наших планах і пропонували рішення. Ви мало де переконували у своїх рішеннях, приймали наші вимоги, тому є відчуття турботи і ми бачимо ваше бажання реалізації проекту.

Зараз я спостерігаю як створюється щось нове і цікаве. Є приємне відчуття того, що процес рухається. Я уявляю багато продуктивних днів у своєму кабінеті, сніданки на терасі, дітей, які щось будують та досліджують. Хочеться, щоб наші гості також насолоджувались перебуванням у нас.

СВІТЯЗЬ
Катерина

Як би не складалися події, нам не варто відмовлятися від своєї мрії. Коли почалась війна, я сказала своєму чоловікові: “Зупиняємось. Поки, про те, щоб рухатись далі, не може бути й мови”. Але він дав мені впевненість, що все буде добре і буде перемога. Думаю, реалізація цього проекту повпливає на нашу сім’ю і, сподіваюсь, змінить усе місто. Хочу вірити, що через 100 років наші нащадки скажуть: “Які круті думаючі люди жили раніше”!

Кожен раз, коли я їду до вас, я надихаюся. Після першої презентації я видихнула і зрозуміла: “Шлях початий!” І в мене вже не було більше питань, шукання альтернатив. Ми не так часто зустрічаємось, але кожного разу, коли я приїжджаю, в мене виростають крила! Те, що ви показуєте на презентаціях, резонує мені і я ще більше хочу говорити, хоча в житті я зовсім не балакуча.

Оксана

Знали про СOSMOS in. давно. Будинок в селі Майдан запав в серце із самого початку. Так сталось, що в травні 2021 року я познайомилась із Романом, співзасновником компанії, на  семінарі Aspen Institute і ми одразу проговорили можливість співпраці по проекту нашої виноробні.

Дуже сподобалась вся команда по енергетиці, підході до архітектури і своєї справи загалом. Одразу було відчуття того, що це свої люди. Професійні і креативні. Працювалося комфортно і легко, вдалось втілити все, що мали на меті. 

FATHER`S WINE

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

Так, я погоджуюсь Ні, дякую